KONTAKT

Logo Flight Expert - planeta Ziemia, trzy samoloty i niebiesko czerwony napis flight-expert.pl

INFOLINIA 606 82 09 82 oraz 507 799 311

Infolinia pracuje w dni robocze w godzinach 08:00 – 20:00
W soboty w godzinach 09:00 – 15:00

W praktyce, pracujemy do późnych godzin wieczornych i nieraz jest odbierana dłużej.

Opłata jak za połączenie z numerem w sieci Orange.

Prosimy nie pozostawiać wiadomości głosowych na poczcie. Jeżeli numer jest zajęty, nie ma sygnału przerywanego, pojawia się informacja o poczcie głosowej, jednak prosimy próbować zadzwonić ponownie po kilku minutach.

Na infolinii skonsultujemy z Państwem jedynie ogólny zarys połączeń lotniczych i możliwości, natomiast wszelkie zapytania i rezerwacje przyjmujemy jedynie drogą emailową.

WAŻNE!!! Numer infolinii jest nieosiągalny dla osób dzwoniących z numerów zastrzeżonych, czyli takich które się nie wyświetlają. Podejmując się współpracy, musimy zawsze mieć numer zwrotny do pasażera.

E-mail: info@flight-expert.pl

Preferujemy pracę w ciszy i spokoju, samodzielnie wyszukując dla Państwa propozycji i przeglądając dziesiątki taryf i połączeń lotniczych. Odpowiadamy, jak tylko osiągniemy zamierzony efekt końcowy, czasem jeśli mamy jakieś pytania pomocnicze.

Nasze fizyczne biuro w Warszawie jest lokalem wyłącznie do działań operacyjnych.

Nie prowadzimy bezpośrednich konsultacji w biurze z klientami.

Bilety są wystawiane w formie elektronicznej, przesyłamy je na wskazaną skrzynkę emailową. W razie wystąpienia dodatkowych dokumentów w formie papierowej, przesyłamy za pośrednictwem kuriera lub pocztą (priorytet).

Adres do korespondencji pocztowej:

FLIGHT-EXPERT.PL, ul. Uniwersału 2, 03-164 Warszawa